הסגל של הפועל חיפה ממשיך להתגבש. המועדון האדום מהכרמל הודיע הערב (ראשון) על החתמת הגארד אופק אביטל בן ה-19 לשלוש שנים. השחקן הגיע למועדון בינואר ומאז הפך להיות בורג משמעותי בהשארת הקבוצה בליגה הלאומית. כעת, יחד עם ניב משגב הצעיר, ינסה להוביל את הקבוצה.

הגארד האנרגטי סיים את העונה עם ממוצע של 16 דקות למשחק, בהן קלע 7.1 נקודות, קטף 1.1 כדורים חוזרים בממוצע למשחק ומסר 1.2 אסיסטים. בעשרת המשחקים האחרונים והחשובים של העונה, שותף אופק ב-27 דקות בממוצע וקלע 15 נקודות למשחק.

עוד באתר:

אביטל אמר לאחר החתימה: ״אני שמח וגאה להמשיך במועדון כמו הפועל חיפה, מועדון שדוגל בקידום הצעירים ונתן לי במה גדולה ומאמין בי. אני משוכנע שנעשה עונה טובה מאוד השנה בעיקר בזכות הקהל המדהים והגדול שלנו שתומך בכל מצב ודוחף אותנו להצלחה, ובזכות הצוות הניהולי".

שחקני מכבי קריית מוצקין (איגוד הכדורסל)

בתוך כך, גם מכבי קריית מוצקין ממשיכה בבניית הקבוצה לעונה הבאה. אלמוג ברק (25, 2.02) פורוורד העולה החדשה לליגה הלאומית בכדורסל, חתם לעונה נוספת ויחבור לליאור שגב, איגור סימין ויבגני ליוטרין.

עבור ברק, שגדל במחלקת הנוער של מכבי חיפה אך לא זכה להזדמנות ממשית בשורות הירוקים בליגת העל, מדובר בחזרה לליגה הלאומית, כאשר שיחק בעבר בשורות מכבי קריית ביאליק.