מכבי חיפה, סגנית אלופת המדינה לעונת 2016/17, הודיעה היום (ראשון) על החלטת סגן היו"ר ארנון שירן לפרוש מתפקידו בארגון בסוף חודש יוני, לאחר שבע שנים בתפקיד. בהמשך לשיחות פנימיות בין בעלי הקבוצה ג'ף רוזן ובין שירן בנוגע להמשך פעילות המועדון בשנים הבאות, שירן הודיע על כוונתו לפרוש בסיום העונה הנוכחית.

"היינו מאוד בעלי מזל, לפני שבע שנים, כשהצלחנו להביא אדם בקליבר של ארנון שירן, שהיה אדם ומנהל מסור, נאמן, וראוי להערכה וכבוד", אמר בעלי מכבי חיפה ג'ף רוזן. "התרומה של ארנון למועדון היא עצומה בכל קנה מידה שהוא, ואני רוצה להודות לו על שירותו. ארנון הוא חבר טוב שלי ואני מאחל לו את כל הטוב שיש".

עוד באתר:

"אני פורש מתפקידי אחרי שבע שנים של בניית מועדון מסודר ומאורגן, עם הישג של אליפות היסטורית ראשונה והישגים נוספים שמיצבו את מכבי חיפה כמועדון צמרת בכדורסל הישראלי", אמר ארנון שירן. "אני מודה בראש ובראשונה לג'ף רוזן בעלי הקבוצה שהפך להיות לי לחבר ולא רק בוס. לאנשי הצוות, למאמנים ולשחקנים במועדון, לספונסרים ולבעלי המנויים, לקהל האוהדים המסור שרק הולך וגודל. למנהלת ליגת העל ולדירקטוריון בו הייתי חבר שבע שנים, לאיגוד הכדורסל, לעיריית חיפה ולעומדים בראשה. תודה מקרב לב".

ארנון שירן (רז שטיין)

במקביל לעזיבתו של שירן את המועדון, גורמים בחיפה מסרו ל-ONE כי הם צפויים להודיע בימים הקרובים פורמלית על מימוש האופציה על הפורוורד ווילי וורקמן לעונה נוספת. המתאזרח של הירוקים ביצע קפיצת מדרגה משמעותית מהעונה הסדירה לפלייאוף כשהוא רושם ממוצעים של 9.5 נקודות, 6.8 ריבאונדים ו-0.8 אסיסטים ב-40% מעבר לקשת לעומת 19% מחוץ לקשת בעונה הסדירה. 

בקבוצה משבחים את הבעלים ג'ף רוזן שהביא את וורקמן בעלויות נמוכות מאוד ביחס למעמדו והכניס אופציה של הקבוצה על השחקן. וורקמן פרח בישורת האחרונה של העונה והפך לאחד משחקני הרוטציה הטובים בליגה והזול מביניהם בצורה משמעותית - בליגה השנייה לשם השוואה, ישנם כעשרה ישראלים שמרוויחים סכומים גבוהים יותר ממנו.