הפעם זה סופי: למרות חידוש המגעים בין הצדדים וניסיונות לחדש ההסכם, מאיר טפירו הודיע היום למכבי אשדוד/באר טוביה כי הוא מוותר על ההצעה ולא ישוב לעיר הדרומית בעונה הבאה. זאת, בהתאם לסיכום כי עליו להחליט עד היום ונגד התחושות בעירייה כי הוא ישוב לקבוצה, כך נודע ל-ONE. 

כזכור, שחקן העבר האגדי חתם בעיר הדרומית אשתקד לשלוש עונות עם אופציות יציאה, כאשר בפגרה של 2017 הקבוצה יכולה לצאת מחוזה ובפגרה של 2018, לטפירו אפשרות לעזוב. 

עוד באתר:

אלא שהנהלת הקבוצה יצאה לאחרונה מההסכם המקורי והגישה בפני טפירו הצעה כלכלית נמוכה מההסכם המקורי. ההצעה ניתנה בהתאם לתכנית הבראה כלכלית שאליה נכנסה הקבוצה, בעקבות רצון לסיים עם הגרעון אותה סוחבת הקבוצה בשנים האחרונות. המאמן סירב והצדדים נכנסו לנתק שלאחרונה חודש אחרי מגעים חיוביים בינו להנהלה. 

אחרי עונת בכורה כמאמן בליגה אשדוד/באר טוביה סיימה אומנם מחוץ לפלייאוף, אבל לא פעם רשמה בכל זאת ניצחונות מרשימים על מכבי תל אביב, הפועל ירושלים, קבוצות צמרת נוספות ואף הגיעה לחצי גמר גביע המדינה. כזכור, תבוסה גדולה לדרומיים במחזור הסיום של העונה הסדירה הובילה את הצהובים לפטר את איינרס בגאצקיס מתפקידו.