בני הרצליה, שמימשה את האופציה על המאמן מיקי גורקה והחתימה את אור לאומי, טוריאן גרין וחליל קנאסביץ' על חוזים חדשים במסגרת תוכנית המשכיות, צירפה לסגל שלה גם את הפורוורד דומיניק ארצ'י, שמגיע אחרי עונה טובה בליגה האיטלקית, כך נודע ל-ONE לראשונה.

ארצ'י (29, 2.00), סיים את העונה החולפת במדי קאפו ד'אורלנדו כנועלת השמינייה הבכירה בפלייאוף ה-Serie A אבל הודחה בסוויפ 3:0 מול טרנטו שהדיחה אח"כ 1:4 את ארמאני מילאנו וכעת היא 2:2 בסדרת הגמר מול ונציה. האמריקאי היה מהפורוורדים הבולטים בליגה כשהוא רשם ממוצעים טובים של 13.7 נקודות, 5.5 ריבאונדים ו-42% מעבר לקשת.

עוד באתר:

מדובר בפורוורד אתלטי, עם קליעה טובה מכל הטווחים, ושומר מוכשר, שיחק בעברו בדי-ליג בארצות הברית במדי קבוצת הבת של סאן אנטוניו ספרס, ושנתיים בליגה הרומנית שם נבחר פעמיים לאולסטאר ורשם 11.8 נקודות לצד 6.7 כדורים חוזרים ביורוצ'אלנג.

אח"כ הוא סייע להעלות את קאפו מ-Lega2 Gold, לליגה הבכירה באיטליה לפני שעזב לשנה וחצי לאוסטנד הבלגית, עימה זכה פעמיים באליפות ובשני גביעים. הסגל של מיקי גורקה ואלון שטיין לעונה הבאה מונה כעת את ארצ'י, גרין, קנסביץ', לאומי, די.ג'.יי שארפ, ותום מעיין. כרם משעור תחת חוזה אבל צפוי לנצל את היציאה בחוזהו בגובה 15 אלף דולרים.