מאיר טפירו ומכבי אשדוד/באר טוביה, שפוצצו את השיחות ביניהם לפני מספר שבועות על רקע חילוקים כספיים, חידשו את המגעים ומנהלים שיחות מתקדמות על עסקה נוספת שצפויה להשאיר את כוכב העבר כמאמן הקבוצה, כך נודע ל-ONE.

טפירו קיבל לפני כשבועיים עד ה-15 בחודש להשיב להצעת הקבוצה, אבל מאז הצדדים דנים על גובה ההסכם, שכאמור נמוך מחוזהו המקורי, אבל עולה על הצעתה המחודשת של אשדוד/באר טוביה, ובשל זאת הוא צפוי להשיב לכל המאוחר מחר (ראשון). גורמים בסוד השיחות מעריכים כי הצדדים יצליחו להגיע להבנות.

עוד באתר:

כזכור, שחקן העבר האגדי חתם בעיר הדרומית אשתקד לשלוש עונות עם אופציות יציאה, כאשר בפגרה של 2017 הקבוצה יכולה לצאת מהחוזה, ובפגרה של 2018, לטפירו אפשרות לעזוב. 

אלא שהנהלת הקבוצה כזכור יצאה מההסכם המקורי והגישה בפני טפירו הצעה כלכלית נמוכה מהסכום עליו סיכמו שנה שעברה. ההצעה ניתנה בהתאם לתכנית הבראה כלכלית שאליה נכנסה הקבוצה, בעקבות רצון לסיים עם הגרעון אותה היא סוחבת בשנים האחרונות. המאמן סירב והצדדים נכנסו לנתק שלאחרונה חודש אחרי מגעים חיוביים בינו לבין הנהלה. 

אחרי עונת בכורה כמאמן בליגה, אשדוד/באר טוביה סיימה אומנם מחוץ לפלייאוף, אבל לא פעם רשמה בכל זאת ניצחונות מרשימים על מכבי תל אביב, הפועל ירושלים, קבוצות צמרת נוספות ואף הגיעה לחצי גמר גביע המדינה. כזכור, תבוסה גדולה לדרומיים במחזור הסיום של העונה הסדירה הובילה את הצהובים לפטר את איינרס בגאצקיס מתפקידו.