אם לפני שנתיים אמרו בהפועל ירושלים שאין מתוק כמו הפעם הראשונה, אמש (חמישי) המשפט הזה התחלף באחד חדש. “הפעם השנייה מתוקה הרבה יותר”. אולי זה בגלל העונה הארוכה שעברה על האדומים, העליות והירידות, המשברים בדרך ואולי גם השיטה, הפועל ירושלים היא אלופת המדינה. בדם, יזע ועם לא מעט דמעות של שמחה.

אם כבר בשיטה עסקינן, מעטים השחקנים והמאמנים בליגה שמחזיקים בדעה אשר תומכת בשיטה. רובם “לא סובלים” אותה, חלקם מעדיפים לשתוק ולא לדבר כי זהו הסיכוי הטוב ביותר שלהם לזכות באליפות, אבל יש חלק שמדבר ואומר בגלוי - ״השיטה מצחיקה ולא ראויה, הגיע הזמן לשנות אותה״.

עוד באתר:

עוז בלייזר, קפטן מכבי חיפה, אמר זאת לפני המשחק וגם גארד ירושלים, בר טימור, הצטרף לאמירות החד משמעיות: “אם אפשר לבקר את השיטה בעיני, בתור אחד שהפסיד בה וניצח בה, זה אחרי שאתה מנצח. השיטה הזאת גרועה לכדורסל, היא רק הורסת אותו ופוגעת בו, אנחנו התחלנו את העונה שלנו באפריל ולקחנו אליפות ואחלה, אני הכי מאושר בעולם אבל זה הדבר הכי לא ספורטיבי, הדבר הזה שנקרא הפיינל פור. ראוי שעכשיו אחרי שזכינו נגיד את זה. שנה שעברה ישבתי וסתמתי את הפה והיה לי הכי כואב בעולם אבל זה ישב עליי. הלוואי שיחליפו את זה״.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
חגיגות האליפות של הפועל ירושלים

“לא מפריע לי שאומרים שהישראלים של ירושלים קלעו רק נקודה. זה לא מעניין, מי יזכור את זה בעוד שבוע? הקבוצה הזאת היא בסופו של דבר של 3 שחקנים שהם אלו שניצחו את הפיינל פור ואת הגמר״. הוסיף טימור בהתבטאות גלוית לב.