אכזבה גדולה במכבי חיפה לאחר ההפסד בגמר הפלייאוף 83:76 להפועל ירושלים ואיבוד צלחת האליפות לאדומים מהבירה. הירוקים נתנו פייט אדיר לאלופה, אולם 30 נקודות של גרגורי ורגאס לא הספיקו לעשות היסטוריה. עופר רחימי, שכהרגלו עלה לכותל המערבי בירושלים לפני ההתמודדות, חיכה בכניסה לחדר ההלבשה לכל השחקנים, חיבק אותם וגם נישק את עוז בלייזר בראשו כשהוא מתקשה לעצור את הדמעות.

"השארתי את הלב על המגרש, הייתה מדינה שלמה מאחורי. אני עצוב מאוד, רציתי לעשות פה היסטוריה", אמר ורגאס בראיון סוף עונה ל-ONE. "הייתה לנו עונה כמו רכבת הרים עם מלא עליות וירידות, אבל למרות הדירוג והמכשולים, כמעט זכינו באליפות. ג'רום דייסון, שירה 30 נקודות אישיות, קולע שלשות כמו שחקן גולדן סטייט. לך תעצור אותו. אי אפשר".

עוד באתר:

בכל הנוגע לצוות המקצועי, רחימי זכה להארכת חוזה לעונה נוספת אחרי עונת רוקי פנטסטית. ורגאס שהגיע באמצע השנה מצרפת ולא החליט על עתידו, אמור לקבל טיוטת חוזה חדשה, כשגם ווילי וורקמן בסיטואציה דומה והוא עשוי להישאר. השם החם ביותר בשורות הקבוצה מהכרמל הוא ג'ון דיברתולומאו שצפוי לסרב לשדרוג חוזהו בסכום של כ-150,000 דולרים וכפי שפורסם ב-ONE מיד עם העפלתה של חיפה לפיינל פור, הוא אמור לחתום בשורות מכבי ת"א.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
יש צלחת! האדומים חוגגים אליפות

מי שיעזבו בוודאות הם אנטון שוטבין, ראשון פרימן, קווין פינקני, וגם אורלנדו מנדז-ולדז שמחזיק בהצעות לשוב למולדתו, אבל עלול לפרוש ממשחק פעיל. וויל גרייבס, שכזכור נפצע ולא סיים את העונה עם הקבוצה, מוערך מאוד בחדר ההלבשה ובצוות המקצועי ובעקבות כך צפוי לקבל הצעה לחתום על הארכת חוזה נוספת