לאחר שזכתה באליפות המדינה בכדורסל עם 76:83 על מכבי חיפה בגמר הפיינל פור בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב והניפה את הצלחת השנייה בתולדותיה, הפועל ירושלים עטורת הניצחון חזרה הלילה (בין חמישי לשישי) לעיר הבירה על מנת לחגוג את הזכייה בתואר עם אוהדי הקבוצה בכיכר ספרא בעיר.

הבעלים של הפועל ירושלים אורי אלון פנה לאלפי האוהדים בכיכר ספרא: "חיכינו שנה שלמה, ועכשיו אני רוצה לשמוע את השיר האהוב עליי". האוהדים ענו לו: "הנה היא עולה, אלופת המדינה". "אני מקווה שנוכל לזכות בעוד תארים בעתיד, מה שעשינו בת"א היום זה מדהים. מקווה שנעשה את זה עוד הרבה פעמים", הוסיף הבעלים.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
חגיגות האליפות של הפועל ירושלים

עוד באתר:

ראש עיריית ירושלים ניר ברקת אמר לאלפי החוגגים: "מזל טוב הפועל, מזל טוב ירושלים! אוהדים יקרים, הערב הזה זו השנה השלישית שהפועל שלנו מגיעה לגמר, ומביאה לנו פעמיים אליפות. זו הזדמנות מצוינת להגיד כמה תודות בשם כולנו. אני רוצה להתחיל ולהגיד תודה רבה לאורי אלון, שמשקיע בהפועל קודם כל כי הוא אוהד את הקבוצה. יחד עם אייל חומסקי ואנשים נוספים, מאוד חשוב להם שהקבוצה תצליח. אני רוצה להודות למנכ"ל ניר פס, ולכל מי ששותף להישגים של הפועל שלנו". 

אורי אלון וניר ברקת מאושרים (אורן בן חקון)

ברקת הוסיף: "אין לי ספק, כל זה נעשה בשבילכם האוהדים. כולנו רוצים ומגיע לכם שהפועל שלנו תזכה בתארים, באמת מכל הלב, אני רוצה לאחל לכולנו שנחזור לכאן עוד הרבה פעמים. אני רוצה להקדיש את החגיגות לאוהד מספר אחד של הקבוצה, בר אולי, שנלחם במחלת הסרטן בארצות הברית ומוסר לכולם שהוא מתגעגע והיה רוצה להיות פה ולחגוג איתנו. אנחנו מקדישים את החגיגה לבר היקר ומאחלים לו לחזור מהר. חג שמח, בהצלחה להפועל, בהצלחה לירושלים". 

אחד מכוכבי הניצחון בגמר, קרטיס ג’רלס, הטריף את האוהדים: “יו יו איך אתם מרגישים הלילה? אני רק רוצה להגיד דבר אחד – הצלחת בירושלים!”.

קרטיס ג'רלס חוגג עם הצלחת (אורן בן חקון)
אוהדי הפועל ירושלים (איציק בלניצקי)
סימונה פיאניג'אני חוגג כמיטב המסורת (איציק בלניצקי)
רוזפלט, פיטרסון וקינזי (איציק בלניצקי)
אמארה סטודמאייר וצלחת האליפות (אורן בן חקון)
טרנס קינזי (איציק בלניצקי)
אוהדי הפועל ירושלים חוגגים (אורן בן חקון)