לא רק עולם הספורט חגג עם הפועל ירושלים את זכייתה השנייה בהיסטוריה באליפות, לאחר שגברה הערב (חמישי) 76:83 על מכבי חיפה. גם פוליטיקאים ואנשי ציבור ומיהרו להצטרף לחגיגות של הקבוצה מהבירה ושלחו את ברכותיהם מהמגרש וברשתות החברתיות.

“מברכת את הפועל ירושלים על האליפות השנייה בהיסטוריה של המועדון. ברכות לבעלים, לצוות המקצועי, לשחקנים והאוהדים” אמרה שרת התרבות והספורט מירי רגב שהעניקה לקפטן יותם הלפרין את צלחת האליפות. “זו הייתה עונה מדהימה וכולי תקווה שהעונה הבאה תהיה מרתקת לא פחות” הוסיפה השרה שלא שכחה להחמיא גם למפסידים מהכרמל: “מכבי חיפה נתנה פייט לאורך כל המשחק”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מביך: מירי רגב ופרנקל גנבו את הנפת הצלחת

עוד באתר:

“יש אליפות! בשם כל תושבי ירושלים אני מודה להפועל על הכבוד הגדול שהביאה לבירת ישראל. אין מי שיכול לעמוד מול השילוב של שחקני הנשמה והאוהדים הירושלמים. יש בנו אהבה והיא ניצחה", אמר ראש עיריית ירושלים ניר ברקת, שהשתמש באחד המשפטים המפורסמים של עדי גורדון, שנכח גם הוא באולם. מי שעוד נכחה באולם היא גיסתו של ברקת ובעלי אלופת המדינה בכדורגל הפועל באר שבע, אלונה ברקת, שבירכה את הירושלמים בחשבון הטוויטר שלה.

השר להגנת הסביבה לירושלים ולמורשת, זאב אלקין, שלח גם הוא את ברכותיו: "שחקני הקבוצה העניקו לירושלים מתנה מדהימה בשנת חגה, שנת היובל לאיחוד העיר. ירושלים, שכנאמר במקורותינו, לקחה תשעה קבין של יופי מהעשרה שניתנו לעולם, ראויה להיות גם המובילה בתחום הספורט. היום זה הפועל ובעונה הבאה יבוא גם יומה של בית"ר".

ניר ברקת (אורן בן חקון)