קרטיס ג'רלס – 8

אחרי פלייאוף פושר מאוד ולמרות שדחה הצעה לשוב לירושלים גם בעונה הבאה, הגארד האמריקאי החזיר לקבוצתו באליפות מדהימה, כשהוא פותח את המשחק בטירוף של קליעה, והגנה קשוחה.

ג'רום דייסון – 9.5

ה-MVP הבלתי מעורער של ירושלים בישורת האחרונה. הציל את הקבוצה של אורי אלון במו ידיו מהדחה משפילה ברבע גמר הפלייאוף ועד לזכייה באליפות. 

דיברתולומאו מנסה לעצור את דייסון, ללא הצלחה (איציק בלניצקי)

בר טימור – 5

עוד באתר:

אחרי חצי עונה ראשונה מבטיחה, הגארד הישראלי לא סיים טוב את הפלייאוף וגם בגמר לא הפגין ניצוצות של כוכב. 

יותם הלפרין – 6

הקפטן הירושלמי, לצד מרבית חבריו דרכון כחול-לבן, חייב את התואר הזה לזרים. למרות זאת, היה נהדר במשחק המכריע מול נהריה, ונתן דקות טובות גם בחצי הגמר מול ראשון לציון. 

יותם הלפרין. עונה פושרת, ניצוצות של מנהיגות ברגעים הנכונים (איציק בלניצקי)

אבירם זליקוביץ' – אין ציון

בקושי שיחק. לא השפיע. 

טרנס קינזי – 9

מכונת השמדה הגנתית. חיסל את סקוטי הופסון במשחקים האחרונים בסדרה מול נהריה, הקשה על מובילי הכדור של ראשון לציון בחצי, ובגמר פירק לגורמים את ג'ון דיברתולומאו. ראוי לכל מחמאה. 

טרנס קינזי. מחסל (אורן בן חקון)

טראוויס פיטרסון – 3

אכזבה. כמעט ולא הורגש.

ליאור אליהו – 5

הופעת גמר חלשה של הפורוורד הוותיק שרשם אחוזים רעים מהשדה ולא בלט כלל. אשתקד הוא עלה לקבוצתו באליפות מול ראשל"צ, כעת חוגג זכייה שנייה עם האדומים. 

ליאור אליהו הגמר (אורן בן חקון)

אייזיק רוזפלט – אין ציון

לא פקטור בקבוצה. 

אמארה סטודמאייר – 7

כוכב ה-NBA לשעבר הגיע לירושלים בין היתר כדי לזכות בתארים, ולמרות הרבה אכזבות מקצועיות ככל שהתקדמה העונה, הוא מסיים אותה עם שניים כאלה ואליפות ראשונה בקריירה.

אמארה סטודמאייר (עמיחי הילמן)

ריצ'רד האוול – 7.5 

אולי במהלך ששינה את העונה, הסנטר הגיע מהפועל תל אביב, שדרג את האדומים והיה בורג מרכזי גם במשחק הגמר. אם להתעלם מהשטויות והטראש טוק שלו, שחקן נהדר לליגת העל, בוודאי כישראלי. 

סימונה פיאניג'אני – 5

לא ניהול משחק גדול של האיטלקי בהופעת הפרידה שלו, אבל היה לו את טרנס קינזי בהגנה לחסל את ג'ון דיברתולומאו, והגאנרים דייסון-ג'רלס שקלעו יותר מחצי מהנקודות של ירושלים. ככל המשחק הפך למשוגע ולא תלוי במאמנים, ככה הפועל הייתה טובה יותר, במשחק טקטי של מאמנים היא הייתה נחותה. ועדיין, אליפות זו אליפות, לשנה הבאה במילאנו.