הפועל ירושלים נמצאת בעיצומן של חגיגות האליפות, השנייה של המועדון בשלוש שנים, שהגיעה לאחר עונה לא פשוטה שבה ידעה הקבוצה לא מעט עליות וירידות, אך הסתיימה הכי מתוק שאפשר. כעת, האדומים מתפנים להכנות לעונה הבאה.

בצל הפרסום הראשון ב-ONE כי סימונה פיאניג'אני יעזוב את תפקידו כמאמן הפועל ירושלים וצפוי לעבור לשורות ארמאני מילאנו, סוכנו בוריס גורנץ' אמור לסגור קצוות כספיים מול הנהלת האדומים כדי שאלו לא יגרמו לו בעיות. גם עוזר המאמן מרסלו ניקולה שמשתכר כ-60 אלף דולרים, לא ישוב לפיס ארנה וייפרד מהקבוצה. העוזר המקומי מודי מאור צפוי להישאר. אגב, ל-ONE נודע כי ירושלים צירפה לשורותיה את ציון גדעוני, אחיו של ליאל גדעוני ז"ל אוהד הקבוצה, כמנהל מסחרי עם עזיבתו הצפויה של רני כהן.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
יש צלחת! האדומים חוגגים אליפות

עוד באתר:

על אף שישנם מועמדים ישראלים שיכולים לרשת את תפקיד המאמן כמו גיא גודס, שרון דרוקר ועודד קטש, בהנהלת הקבוצה ישנה עדיפות ממשית בשלב זה להחתים מאמן זר פעם נוספת ונבחנים מספר מועמדים.

בגזרת הסגל - אמארה סטודמאייר מרבה לשוחח עם אורי אלון וצפוי להמשיך בהתאם לחוזה ביניהם כאשר הבעלים סבור כי צוות מקצועי אחר יוכל להפיק מכוכב ה-NBA לשעבר הרבה יותר מאשר הנוכחי. גם מנהל הקבוצה ניר פס, בתום 20 שנה בתפקידו, עוזב את הקבוצה, כפי שנחשף ב-ONE בראשית מאי.

אמארה סטודמאייר. ימשיך (שחר גרוס)

בקבוצה רוצים לראות גם את טרנס קינזי ממשיך לשנה שנייה. קרטיס ג'רלס, כפי שפרסמנו ב-ONE יממה לאחר הניצחון הדרמטי בנהריה, סירב לשדרוג כספי ושאמור להוביל ליציאה מחוזהו תמורת סכום יציאה. יתר הזרים כולם אמורים לעזוב, כשלגבי ג’רום דייסון, ה-MVP של משחק הגמר, הקבוצה עדיין מתלבטת אם לממש את האופציה. 

ריצ'ארד האוול כאמור מחזיק הסכם עד 2019, ובמלאכת הבנייה הישראלית ליאור אליהו נמצא תחת חוזה של 500,000 דולרים, כנ"ל יותם הלפרין, אולם עתידו תלוי ברכש הישראלי שיובא. בר טימור טרם סיכם תנאיו, אבל אמור לחתום על חוזה חדש כאשר יחודש המו"מ מול ההנהלה.

בר טימור (נעם מורנו)

רפי מנקו על הנייר אמור לשוב מהשאלה מהפועל אילת, אבל בהתאם לזהות המאמן עלול לבקש לעזוב ליריבה אחרת מהליגה. אבירם זליקוביץ' מסיים חוזה ולא צפוי לקבל הצעה לעונה נוספת. האדומים לא יממשו את האופציה בשנתו השנייה של אייזיק רוזפלט והסנטר הוותיק יעזוב גם הוא.