העונה המסויטת של מכבי תל אביב נמשכת עם עוד השפלה בהיכל מנורה מבטחים. החבורה של איינרס בגאצקיס הפסידה הערב (חמישי) בפעם השמינית ברציפות בכל המסגרות, 79:63 למכבי חיפה. הירוקים השיגו ניצחון בכורה מאז ומעולם על הצהובים בהיכל אחרי 56 הפסדים.

בסיום, אוהדי מכבי ת”א הרעידו את ההיכל עם קריאות בוז רועמות (“בושה וחרפה”, “אין לכם כבוד לסמל”). במקביל, בגאצקיס לא הצליח להרים את ראשו מהרצפה עד הירידה לחדרי ההלבשה. הוא הלך כפוף לגמרי ורק הנהן בראשו כלא מאמין.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מכבי תל אביב מפסידה למכבי חיפה 63:79

עוד באתר:

“זה היה מאוד כואב עבורי ומבייש”, אמר בגאצקיס לאחר הפסדה ה-11 העונה של מכבי ת”א בליגת ווינר סל. “ידענו שהם ילחצו על מובילי הכדור שלנו, אך התחלנו טוב מולם. השגנו יתרון במספר היבטים, אבל הם שיחקו הגנה אגרסיבית מול גל מקל ו-ויקטור ראד. הכדור לא הגיע לשחקנים שרציתי בזמן ובמקומות הנכונים. לא שיחקנו התקפה כמו שרצינו ואיבדנו הרבה כדורים. ניסינו לשנות את השיטות בהגנה וזה לא עבד. זה לא קל. הצלחתי להשפיע על הקבוצה מאז שהגעתי. ההשפעה שלי ושל השחקנים הייתה בעיקר מבחינת האגרסיביות. עתידי? נכון לעכשיו אני המאמן”.

“דיברנו על לחץ על הכדור לפני המשחק כי יש להם בעיה עם מובילי הכדור, ואני שמח שזה הצליח”, הוסיף עופר רחימי. “מנענו שלשות בכל הכוח. אנחנו צריכים לחבר ניצחונות כי אנחנו נלחמים על הפלייאוף. אני מקווה שנמשיך לעשות עבודה טובה. אם נשחק חכם בהתקפה וביחד, אנחנו יכולים להצליח. אני מתרגש מאוד. זה מקצוע לא פשוט, אני עם רגליים על הקרקע כי יש לנו סדרת משחקים קשה. זו לא מכבי ת”א הרגילה כי יש לה הרבה בעיות, זה בכלל לא היה קל”.

עופר רחימי (עמרי שטיין)