רגע לפני טקס הענקת הצלחת למכבי אשדוד הערב (חמישי), שזכתה באליפות הרביעית שלה ברציפות עם 62:71 על מכבי רמת חן שסידר לה 1:3 בסדרה, מאחורי הקלעים התחוללה דרמה של ממש.

ח"כ איילת נחמיאס-ורבין מהמחנה הציוני, שהוזמנה לאירוע על ידי מנהלת ליגת הנשים בכדורסל לאחר שפעלה להצלת הענף, הייתה אמורה לעלות אל הבמה ולקחת חלק בטקס. אלא שלטענת מקורביה, דקות לפני הטקס השרה מירי רגב דרשה שלא תופיע ויו"ר איגוד הכדורסל עמירם הלוי נאלץ לבקש מנחמיאס-ורבין שלא תעלה אל הבמה ביחד איתה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
"שמחה גדולה,גאווה להיות חלק מזה"

עוד באתר:

בסביבתה אמרו: "איילת מלווה במשך שנים את הענף ותומכת בו, אבל שהשרה תשלח את יו"ר איגוד הכדורסל כדי שיגיד לה לא לעלות לטקס? זה היה מכוער". מלשכתה של מירי רגב טרם התקבלה תגובה. חברת הכנסת נחמיאס-ורבין גם עזבה את האולם. לאחר מכן צייצה בתגובה לפרסום בחשבון הטוויטר שלה: "העדפתי את שמחת השחקניות על פני אגו. והייתי מוותרת על הבמה ברצון אם השרה רגב הייתה דואגת לתקציב שוויוני".

אגב, השרה הופיעה על הבמה ביחד עם יו”ר מנהלת הליגה, איריס שטרק במהלך הטקס, כאשר ידוע כי השתיים מסוכסכות לכאורה. רבים מהנוכחים במקום הביעו פליאה: "היינו בהלם מזה. היא אורחת, איך היא יכולה לעשות דבר כזה? זה משהו שעוד לא נתקלנו בו".