ארבעה מחזורים לסיום הפלייאוף התחתון בליגת העל ורגע לפני המשחק מול הפועל כפר סבא ביום שני, הפועל תל אביב דורשת לשלוח חוקרים למשחקי התחתית.

בהודעה נכתב: “נוכח רגישות המשחקים במחזורים האחרונים שנותרו במסגרת הפלייאוף התחתון, אנו דורשים כי חוקרים מטעם משרד החקירות אשר עובד בשת”פ עם ההתאחדות, יהיו נוכחים בכל אחד מאותם משחקים - לרבות משחקינו”.

קורצקי ושחקני הפועל ת"א (עמית מצפה)

עוד באתר:

“יש לציין כי אנו לא מפקפקים חלילה ביושרם המקצועי של המועדונים, אך במרוצת השנים היינו עדים לצערנו למספר אירועים לא כשרים, אשר נוגדים את ערכי הספורט. אנו סמוכים ובטוחים כי כל הגורמים הרלוונטיים מודעים לכך ויעשו הכל על מנת שהליגה תוכרע בצורה הוגנת וספורטיבית”. מלבד המשחק מול כפ”ס, הפועל תשחק עד סוף העונה מול מ.ס. אשדוד, הפועל אשקלון והפועל רעננה.

דובר הפועל אשקלון, שלומי לוי, מסר בתגובה: “מועדון הכדורגל של הפועל אשקלון עורך הכנות קדחתניות לקראת המשחק מול בני יהודה בשבת ובכלל, בהמשך מאבקי ההישרדות בליגת העל. אנו מרכזים את כל המאמצים ואת כל האנרגיות, בכדי שהשחקנים יביאו את מקסימום היכולת על כר הדשא. אנו לא מתעסקים בפסיכולוגיות, בהשמצות, בהשערות ובתחבולות שאינן קשורות בספורט הישגי בכלל ובכדורגל בפרט”.

יובאנוביץ' נוגח (עמית מצפה)

תגובת בני יהודה: “צר לנו כמועדון שמועדון כמו הפועל תל אביב מעלה בדעתו על אי כשרות כלשהי מצד בבני יהודה. מועדון בני יהודה ידוע בספורטיביות שלו במהלך כל בשנים. עוד לא הבטחנו את ההישארות באופן סופי וכמועדון שהגיע לגמר הגביע, נשחק עד סוף העונה במטרה לנצח כדי להגיע לגמר עם ביטחון מלא”.

סתיו שחם, הבעלים של הפועל כפר סבא מסר: “אותי מעניין רק לנצח את הפועל תל אביב ביום שני. כל התעסקות בנושאים אחרים לא רלוונטית מבחינתי”.