איסטנבול תעזור לפנרבחצ’ה לעשות היסטוריה?

בירת טורקיה, אשר חברת התעופה הלאומית שלה משמשת כספונסר הראשי של היורוליג, תארח את הפיינל פור של הארגון, במסגרתו שיחקו העונה לא פחות מ-4 קבוצות שמייצגות את העיר. ברחובות איסטנבול כבר אפשר להרגיש את ההתרגשות לקראת פתיחת חצאי הגמר ב-18:30, אז ייפגשו צסק”א מוסקבה וריאל מדריד, אך בעיקר לקראת השעה 21:30, כשחניכיו של ז’ליקו אובראדוביץ’ יעלו לפרקט למפגש מול ריאל מדריד, במטרה לעלות לגמר ולהתקרב לזכייה ראשונה בהיסטוריה של המועדון, כשהם יעזרו ברוח הגבית של הקהל הביתי. בינתיים, יכולים האוהדים להנות מאזור האוהדים המרשים מחוץ לאולם שיארח את המשחקים. 

לוקה דונצ’יץ כבר מרגיש בבית

עוד באתר:

ריאל מדריד שכבר הדיחה קבוצה אחת מאיסטנבול בשלב ההצלבה, דרושפאקה של דייויד בלאט, תנסה לעשות זאת גם מול הקבוצה החזקה של העיר ולמנוע ממנה גמר שני רצוף בשתי העונות האחרונות. אחד מהשחקנים הבולטים של הבלאנקוס העונה, לוקה דונצ’יץ’ בן ה-17, נראה מוכן ומזומן לאתגר באימון לקראת המשחק אתמול.

הענקית הדרום קוריאנית מצטרפת לרשימת נותני החסות של המפעל

ג’ורדי ברתומאו, מנכ”ל היורוליג, כנראה חיכה לרגע השיא של העונה על מנת להודיע באופן רשמי כי ‘samsung’ מצטרפת לרשימת נותני החסות של המפעל. על פי הדיווחים, ראשי ענקית האלקטרוניקה מהמזרח, שכבר מפרסמת את מוצריה באירוע בטורקיה, רואה בפיינל פור כפלטפורמה מצוינת לקידום השקת המכשיר הסלולרי החדש של החברה, ה-’Galaxy S8’.