הקרן לחקר הסרטן בישראל ערכה הערב (חמישי) את אירוע תחרות הצדקה המסורתית שלה במועדון הגולף בקיסריה בשיתוף וולבו ותחרות וולבו צ׳אלנג׳. בתחרות השתתפו מספר שיא של 125 גולפאים שנהנו מאירוע ברמה בינלאומית. בתחרות זכה דוד אסייג מאור עקיבא והוא ייצג את ישראל בתחרות העולמית של וולבו צ׳אלנג׳ בשנת 2018.

באירוע לקחו חלק שחקני כדורגל רבים וביניהם שחקני מכבי תל אביב טל בן חיים (הבלם), יוסי בניון ופרדראג ראיקוביץ׳, כמו גם שוער מכבי חיפה עומרי גלזר ובעלי הפועל ראשון לציון אייל ברקוביץ׳. בנוסף, גם לקבוצת הכדורסל של מכבי תל אביב הייתה נציגות כאשר דווין סמית’ הגיע עם מנהל הקבוצה עמי ביטון. בנוסף, גם מאמן נבחרת ישראל אלישע לוי הגיע מלווה בעוזריו, רפי כהן וניר דוידוביץ׳, כמו גם ניר לוין ומרקו בלבול שלקחו חלק באירוע.

מרקו בלבול, תמיר גילת וניר לוין (רדאד ג'בארה)

עוד באתר:

כמו כן, באירוע נכחו גם אנשי עסקים בולטים ובהם מפקד חיל האוויר ומנכ”ל אל על לשעבר אליעזר שקדי, רמי נוסבאום ובנו אורן שהגיעו לכבד את זכרו של מנכ”ל אשטרום מוטי סלע ז״ל, שהי תומך גדול של הקרן לחקר הסרטן ונפטר לפני שלושה חודשים, בינו צדיק, ראובן אבלגון, מאיר שמיר, מודי כידון, ארהל’ה מינקובסקי, איציק אידלמן, ליאור פריטי, מוטי קרסנטי ועוד רבים אחרים.

דווין סמית' ותמיר גילת (רדאד ג'בארה)
אייל ברקוביץ' ותמיר גילת (רדאד ג'בארה)

יושב ראש הקרן לחקר הסרטן בישראל, תמיר גילת: ״הקרן לחקר הסרטן בישראל גאה להמשיך במסורת של אירוע הצדקה במועדון הגולף בקיסריה בשיתוף וולבו. מחלת הסרטן היא המגפה של המאה ה-21 והדרך היחידה להתמודד ולהתגבר על מחלת הסרטן היא באמצעות מחקר. אני אמשיך להקדיש את כל זמני על מנת להעלות את המודעות לחשיבות התמיכה בחוקרי הסרטן בישראל כדי למצוא תרופות וטיפולים למחלת הסרטן עבור ילדינו ועבור הדורות הבאים״.

ערן לוי בפעולה (רדאד ג'בארה)