בהפועל תל אביב עדיין מנסים לעכל את הירידה לליגה הלאומית לפני שלושה ימים וכבר עובדים במרץ על מנת לחזור בעונה הבאה לליגת העל. בראש ובראשונה האדומים, שנפרדו ממנחם קורצקי, מחפשים דמות שתעמוד על הקווים, כאשר יוסי מזרחי נמצא בין המועמדים.

המאמן הוותיק נפגש היום (חמישי) עם איציק ושרון ניסנוב ושני הצדדים החלו במשא ומתן. כרגע סיכום עוד אין בין הצדדים, שצריכים להגיע להבנות כספיות. מזרחי הוא מאמן מוערך, בעל ניסיון בליגה הלאומית ובשלב זה הוא מוביל במרוץ לעמדת המאמן. במועדון ייפגשו עם עוד שני מאמנים לפחות ולאחר שכבר התרשמו ממזרחי, ייאלצו לקבל את ההחלטה הגורלית.

שרון ניסנוב. במועדון מחפשים מאמן חדש (איציק בלניצקי)

עוד באתר:

מזרחי שימש העונה כמנהל המקצועי של מ.ס אשדוד וצפוי לחזור לעמדת המאמן. הוא מזוהה בעיקר עם בית”ר ירושלים אותה אימן בשלוש קדנציות שונות ועמה זכה באליפות, במאי 2013 הוא מונה למאמן מכבי נתניה, שבדיוק התחילה את מסעה בלאומית ולאחר עונה אחת בלבד החזיר את הצהובים לליגה הבכירה. 

בנושא אחר, ראשי המועדון נפגשו עם מנהל אצטדיון המושבה, אבי סמובסקי, והבהירו בין השאר במהלך הפגישה: “תתעלמו מכל רעשי הרקע מסביב ומכל המניפולציות, אנחנו מתכוונים להישאר באצטדיון המושבה ולא לעזוב”. יחד עם זאת, בהפועל הבהירו כי בשל העובדה שירדו ליגה, הם מצפים כי יבואו לקראתם במחיר.

אוהדי הפועל ת"א. גם בשנה הבאה במושבה? (נעם מורנו)

מהחברה לפיתוח כלכלי של העיר פ”ת אמרו בתגובה ל-ONE: “אם הפועל ת”א תפחית בדרישות שלה מבחינת השירותים שהיא מקבלת באצטדיון, נוכל לשקול ולבוא לקראתם מבחינת המחיר. אם יפנו בצורה מסודרת נדע איך להגיע איתם להבנה”. בכך עושה רושם כי האדומים לא יצטרכו לנדוד לאצטדיון וינטר או להברפלד כפי ששקלו.

בימים האחרונים הם קיבלו מסרים שליליים שזאת תהיה טעות גדולה מאוד אם הם יעברו לשחק באצטדיון מיושן, ובכך הם יפגעו במותג של הפועל תל אביב ולמרות שהקבוצה בליגה הלאומית ומצפה למכור כ-5,000 מנויים, זה רק יצור באזז שלילי ולא חיובי.