בהפועל עכו אין בשלב זה  משכורות, אין בעלים חדש וגם אין שחקנים חדשים, אבל יש דובר חדש-ישן. או שלא? תלוי את מי שואלים בזמן שהבלאגן חוגג בשורות העולה החדשה לליגת העל. 

ראשית הסיפור. מוקדם יותר היום (חמישי) מנכ"ל עכו רפי סולטן, שנמצא במשבר גדול עם חלק מחברי העמותה שניהלו את הקבוצה, הוציא הודעה: "אני שמח להודיע שוויקטור כהן חוזר לתפקידו כדובר המועדון באופן מיידי. המהלך שנעשה לפטרו היה בניגוד לדעתי וגם לאחר שבדקתי את זה משפטית נוכחתי לגלות שהליך הפסקת עבודתו נעשה שלא כחוק. ויקטור הוא דמות מוערכת במועדון וראוי ביותר להמשיך בתפקידו גם בליגת העל".

עוד באתר:

חבר העמותה אודי עייאש אמר בשם ההנהלה לאחר מכן: “לא התקבלה על ידי הגורמים המוסמכים בעמותה החלטה להחזיר את הדובר וההחלטה להפסיק את עבודתו בעינה עומדת. גורמים המנסים לחבל בעמותה משיקולים אישיים מנסים לקבל על דעת עצמם החלטות חסרות כל תוקף. כל הודעה שתוצא על ידו או התקשרות מול מר כהן אינה על דעת המועדון ואינה מייצגת את עמדת מוסדות העמותה בשום צורה או אופן וכל המסתמך על כל ידיעה או אמירה מצידו או מטעם מי ש״מינה״ אותו, עושה זאת על אחריותו בלבד. תפקיד הדובר הוא התנדבותי ואינו מלווה בשכר. ההחלטה למנות דובר היא החלטה של ההנהלה כמוה ההחלטה לפטרו הוחלט והוסכם עם נציגיי הרוכשים שהדובר פוטר והחלטה זו תקיפה עד לסיום העונה”.

בנושא אחר. יו"ר העמותה דודו רוזנפלד אמור לחזור בשבוע הבא לארץ ולכנס את העמותה רגע לפני שתעבור רשמית לבעלים החדש דן לובינסקי ולנציגו עדי קריספין. עד שמהלך זה יקבל אישור ממועצת העיר, יהיה קשה להתקדם, כולל בנושא המאמן וסגל השחקנים לעונה הבאה.