אם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון, מנהלה המקצועי של חטאפה, טוני מוניוס, שעל מועמדותו פורסם לראשונה ב-ONE, אמור להתמנות למנהלה המקצועי של מכבי חיפה. ל-ONE נודע שבין הצדדים יש הבנות עקרוניות לשנתיים והכיוון חיובי ביותר.

אגב, המנהל המקצועי היוצא, תור כריסטיאן קרלסן, עזב לפנות בוקר את הארץ ובחיפה מן הסתם יעדיפו לשכוח את הקדנציה של הנורבגי, שבתקופתו הוחלפו שלושה מאמנים, 20 שחקנים והקבוצה שוכנת במקום השישי בטבלה.

תור כריסטיאן קרלסן. עזב את ישראל (אחמד מוררה)

עוד באתר:

בחיפה מבינים שיש לחזק את הקו האחורי ואחת האפשרויות שעולות היא לצרף מגן שמאלי זר. מדובר באפשרות ריאלית, שכן לפחות בשלב זה יש פערים כספיים גדולים עם אופיר דוידזאדה, עליו תידרש חיפה לשלם כ-600 אלף יורו לקבוצתו הבלגית גנט. שני המועמדים האחרים שהוזכרו; אבי ריקן, לו יש חוזה במכבי תל אביב ועומרי בן הרוש, גם הוא מאותה קבוצה, לא מהווים פתרון מספיק טוב, מה שיביא את חיפה למצב בו תחליט על הבאת מגן שמאלי זר.

במצב כזה, כל החוליה האחורית, להוציא את השוער עומרי גלזר, תורכב משחקנים זרים. המגן הימני אמור להיות פלוריאן קליין, צמד הבלמים גארי קגלמאכר ואליסון דוס סנטוס, שסגר את תנאיו ומגן שמאלי זר. לכל אלה צריך להוסיף את הקשר האחורי הזר שאמור להגיע.

דוידזאדה מתקל את ורמוט (עמית מצפה)

בתסריט הזה יהיו לחיפה חמישה זרים והיא תוכל להשאיר לעצמה משבצת פנויה של זר נוסף בחלק הקדמי, כאשר המגמה תהיה להביא קשר זר עושה משחק. בנוגע לאיאד אבו עביד, הרי שלשחקן יש מספר אופציות כולל מכבי נתניה ועירוני קריית שמונה.

בתוך כך, רשימת הפצועים והחסרים של גיא לוזון לקראת משחק הנעילה של העונה מול מכבי פ"ת (שבת, 20:30) כוללת את ניקיטה רוקאביצה, הולמר איולפסון, דקל קינן וקמיל ואצק, כמו גם אניס אלושי, שלא היה באימון בעקבות פטירת אביו.