רגע אחרי שעבר ניתוח בברכו, קשר הפועל באר שבע, שמסיים את חוזהו במועדון, דיבר היום (חמישי) לייב בעמוד הפייסבוק שלו (בהקפת FansEE) “בלי פילטרים ובלי מסכות”, כהגדרתו. כזכור, בוזגלו נבחר לשחקן העונה של השחקנים וקיבל את התואר מ-ONE.

הקשר חשף בין היתר כי הצליחו ליצור סכסוך בינו לבין מאור מליקסון: “ברגע שזורקים דברים לאוויר, לפעמים דברים מחלחלים, נוצר סכסוך שלא היה קיים עם מאור מליקסון, בעיניי אחד השחקנים הטובים בארץ. אולי לא נהיה החברים הכי טובים כי הוא טיפוס קצת אחר, שקט יותר, אבל הוא מאוד מצחיק בחדר ההלבשה, מאוד שנון, מעבר לצד המקצועי שאי אפשר להתווכח בכלל. הרבה מאוד אנשים הפיצו שמועות בעיר. התחרות היא לא ביני לבינו, אנחנו לא באותו תפקיד ורוב המשחקים הטובים של ב”ש היו כשהיינו יחד על המגרש. בואו נוציא את זה אחת ולתמיד ונפסיק לעשות את ההשוואות, זה לא עושה טוב לאף אחד. דווקא במקרה הזה נוצרו שמועות בעיר, דברים שלא היו מחויבי המציאות, דברים שלא קרו מעולם, באיזשהו שלב הצליחו לסכסך בינינו, לא יודע מאיזה אינטרס. רציתי להגיד לו שנוציא הודעה משותפת נגד זה וזה נעצר באיזה שלב כי זה חלחל וחבל לי”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מאור בוזגלו מדבר ללא מעצורים

עוד באתר:

בהמשך, גם העביר ביקורת על שחקנים שחותמים במהלך העונה בקבוצה אחרת, כמו דור אלו: “תמיד הייתי טוטאל מבחינת הקוד אתי שלי לא לחתום, אני לא שחקנים אחרים, לא אחתום באמצע העונה בקבוצה אחרת. לא הייתי עושה מה שדור אלו עשה, מבחינתי זה לא מכבד לא את השחקן ולא את הקבוצה, לא נראה טוב. למרות שכן יכולתי, אבל איך זה ייראה. הייתי קרוב לקבוצה בטורקיה, גם היום אני בדעה הזאת, יש לפניי אתגר גדול יותר, אני מרוכז כל כולי בפציעה, לא לחוץ כי אין לי את הכאב ראש הזה. עסוק בשיקום”.

ב”ש כן או לא: “זה דבר מאוד מורכב, כי אני חושב שהפערים הקיימים היו הם יחסית גדולים, יש הרבה אלמנטים שיותר חשובים מכסף. זה שאני דורש, למה לשחקן מותר לדרוש ולי לא. הומצאו הרבה דברים, אף אחד לא יודע מה קרה מאחורי הקלעים ופה מתחילה הבעיה. בוא נגיד שאת מה שקיבלתי בב”ש יכול להיות שלא אקבל באף מקום אחר, אהדה, חיבוק, תמיכה, החזירה אותי ליהנות אחרי שלא שיחקתי הרבה זמן. עיצבה אותי יותר מנטלית כי באמת חוויתי דברים, שנה אחת בב”ש זה כמו שלוש שנים במקום אחר, מבחינת האינטנסיביות, החום החיבוק, דברים שלאו דווקא קשורים לכדורגל. חזרתי ליהנות”.

מערכת היחסים עם האוהדים: “לא נעים לקבל קריאות בוז מהקהל שלך. אני יכול להגיד שמאז המשברים עם המועדון, מן הסתם נכנס המשבר עם הקהל. מהיום הראשון קיבלו אותי בצורה מדהימה ובשנתיים האחרונות זה קצת התערער. הקהל ניזון מהתקשורת, פתאום רואים כותרות, לא הייתה לי האפשרות לבוא להגיד שאני לא בגנון, שאני רוצה לתת מעצמי. שמעתי שקוראים לי חמדן, חושב רק על כסף, שקרן… קים משבר בין האוהדים לביני כבר תקופה ארוכה אבל אני כן יכול להבין אותם, מצד שני אני לא מסכים איתם. כי כל עוד אני שחקן של המועדון הייתי מצפה מהאוהדים לא ליצור את האי נעימויות האלה, ואני לא מדבר על כל האוהדים”.

אוהדי ב"ש. היה סכסוך (רויטרס)

המשבר באמצע העונה עם ברק בכר: “ייאמר לזכות ברק משהרגע הראשון שהגיע למועדון, הוא היה אחד האנשים הכי אמיתיים, הכי גבר שהיה איתי. להיות מאמן בסוג כזה של קבוצה זה לא קל. מתמודד עם הרבה אגו, לחץ, לכולם מגיע לשחק, ללכת בין הטיפות, לא מקנא בו. הוא ידע לעשות את ההפרדה. מנסים לסכסך, אבל אלו דברים שלא הפריעו לו. לגבי אותו משחק בו לא שיחקתי ואמרתי שזה לא מקצועי, זה בא מהלב. כמו כל מה שאני כותב ואומר. לפעמים זה לא דבר שנכון לעשות אותו. דווקא בשיחות עם ברק הבנתי המון דברים. תמיד מכבד אותו, המאמן הוא אלוהים. מכבד אותו מאוד בגלל הכנות שלו. אני בטוח שמאמנים אחרים לא היו אומרים לי אותו דבר, לא קל לבוא להגיד לשחקן במעמד שלי ולהגיד את הדברים אמיתיים כמו שהם, יש מאמנים שינסו למרוח לבלבל אותך".