הפועל מרמורק והפועל חדרה עלו היום (שישי) לליגה הלאומית לאחר שהבטיחו רשמית את המקום הראשון בסיום העונה בליגה א’ דרום וצפון בהתאמה. בעוד מרמורק גברה 1:2 על בית”ר כפר סבא, חדרה ניצחה 0:2 את מ.ס טירה.

בסיום המשחק בין הפועל חדרה למ.ס. טירה, אוהדי הקבוצה הביתית הסתננו ליציע של אוהדי חדרה ופצחו בתגרה המונית. אחר כך, מספר אוהדים פרצו למגרש והתעמתו עם אנשי המשטרה ואנשי קבוצת מ.ס. טירה. שחקני חדרה הסתגרו בחדר ההלבשה עד יחלוף זעם. שחקני חדרה שהסתגרו בחדר ההלבשה חגגו בתוכו במשך דקות ארוכות.

העימותים ביציע (אחמד מוררה)

עוד באתר:

מאמן הפועל מרמורק ארז בנודיס: ״אני חושב שעברנו עונה מדהימה, השחקנים האלה נתנו ועשו הכל. הייתה עונה מלאה בתהפוכות, פתחנו את העונה פנטסטי והובלנו את הטבלה בבטחה ופתאום נכנסנו למשבר שכולם נכנסים אליו אבל עם קצת שינויים ורענון בסגל הצלחנו לייצב את השורות. מגיע כל הכבוד לשחקנים, לקהל המדהים הזה שאין דברים כאלה גם לא בליגה לאומית שתמיד מגיעים בהמונם לכל מגרש וכמובן לבעלים שעם אייל גולן ושינו זוארץ אי אפשר היה שלא לעלות. אנחנו ניתן שבוע הבא לאייל גולן לשחק שזאת תהיה גאווה גדולה למועדון ונעשה חגיגה אמיתית. אם אייל בכושר? הוא יודע שאם לא יעשה הגנה, הוא לא ישחק״.

ארז בנודיס (נעם מורנו)

החלוץ עידן שריקי הוסיף: “הקהל הזה יצבע את הליגה הלאומית בעונה הבאה ויביא הרבה צבע, אני כל כך מתרגש, אני עוד מעט בן 36 וזאת עלייה רביעית אבל באמת באמת מתוקה יש פה אנשים עם לב גדול. אייל ושינו הביאו אותי בינואר ולא תיארתי לעצמי שיהיה ככה כיף, ברוך השם עשינו את זה. יש פה קהל מדהים שבחיים לא אומר מילה אחת רעה על השחקנים גם ברגעים לא טובים, אני רק מקווה שיהיה אצטדיון טוב לעיר רחובות כי מגיע לה״.

שחקני מרמורק חוגגים בסיום (נעם מורנו)

בעלי מרמורק אייל גולן, התייחס לעלייה המרגשת: ״היום זה נגמר, אנחנו עושים הכל קשה כי יכולנו לסיים את זה כבר במחצית הראשונה אבל זה מתוק ואנחנו כל כך שמחים ומאושרים על העלייה הזאת. בתחילת העונה הכל התחיל כעוד עונה שרק רצינו לשמור על הקבוצה הזו ועם הזמן ראינו שאפשר לעלות ליגה, חיזקנו בינואר ועכשיו אנחנו נתכונן לעונה הבאה כמו שצריך כדי להישאר בליגה הלאומית. אני מאוהב בקהל הזה, כולם שואלים אותי על האהדה שלי לבית”ר ירושלים והקונפליקט עם הפועל אבל אפשר לאהוב הכל, אנחנו מדינה אחת ורק אהבה תביא אהבה. אנחנו לא נתמודד על עלייה לליגת העל בעונה הבאה, אני כבר אומר שהמטרה של מרמורק היא להישאר בליגה הלאומית כמה שנים, לבנות את הקבוצה ועד שיבנה אצטדיון טוב ברחובות ובינתיים אנחנו נהנים מהמשחקים בשישי צהריים. אני גדלתי במרמורק בגיל שמונה, בשבילי זה משהו מיוחד מאוד ובשבוע הבא אני הולך לשחק עשרים דקות, עם דגש על ההולך לשחק, בהליכה״.

אייל גולן חוגג עם שינו זוארץ (נעם מורנו)

מאמן הפועל חדרה מומו ניסטל אמר בסיום: "הגשמתי חלום לעיר שלמה. אני מאושר עד השמיים. היה לנו משחק קשה בין קבוצה שרוצה לעלות לקבוצה שלא רוצה לרדת אבל הוכחנו את עצמנו עם תצוגה מהסרטים לאורך כל העונה".

שחקני חדרה חוגגים עם מומו ניסטל (אחמד מוררה)

החלוץ משה בן לולו שחתום גם לעונה הבאה בקבוצה הוסיף: "זו הרגשה נפלאה וחוויה ענקית. יש פה משהו מדהים בחדרה, בקהל ובאנשים. הייתה לנו עונה מצוינת. זה כיף. הייתי בהרבה מקומות, אבל עליית ליגה כזאת עוד לא הייתה לי".

שחקני חדרה חוגגים (אחמד מוררה)

הכוכב החדרתי אסי גומה שכבש 16 שערי ליגה אמר בהתרגשות: "אין לי מילים. הייתה לנו עונה מדהימה, מגיע לנו. כל העיר תומכת בנו, בשבוע שעבר הגיעו 4,000 אוהדים ליד האצטדיון ובתוכו, ובליגה א' אין הרבה דברים כאלה. חדרה זו עיר של כדורגל, לא יעזור".