המחזור ה-31 בפלייאוף העליון וה-30 בפלייאוף התחתון של ליגת העל ייפתחו מחר (שבת) עם שישה משחקים, כאשר מכבי תל אביב תתארח אצל בית”ר ירושלים, בעוד האלופה הפועל באר שבע תתארח אצל בני סכנין ומכבי חיפה אצל מכבי פתח תקווה. הפועל אשקלון ובני יהודה ייפגשו לקרב תחתית לוהט על רקע התלונה שהגישה הפועל תל אביב. בנוסף, הפועל חיפה תארח את מ.ס אשדוד ועירוני קריית שמונה תארח את הפועל רעננה.

בית"ר ירושלים – מכבי ת"א (21:00)

אצטדיון: טדי
שופט: אלי חכמון
יחסרו בבית"ר ירושלים: אין
יחסרו במכבי ת”א: אלי דסה, איתן טיבי וברק יצחקי (פצועים)

עוד באתר:

הרכב משוער בית"ר ירושלים: בוריס קליימן, מרסל הייסטר, דן מורי, חסוס רואדה, אנטואן קונטה, דוד קלטינס (אריק סאבו), קלאודימיר פריירה, דן איינבינדר, חן עזרא, עידן ורד ואיתי שכטר.

הרכב משוער מכבי ת”א: פרדראג ראיקוביץ', יובל שפונגין, איגור פיליפנקה, טל בן חיים, שרן ייני, רובן מיקאל, גל אלברמן (אייל גולסה), יוסי בניון, דור מיכה, טל בן חיים (אוסקר סקאריונה) וארון שוינפלד (וידאר קיארטנסון).

בני סכנין – הפועל באר שבע (20:15)

אצטדיון: דוחא
שופט: אלון יפת
יחסרו בבני סכנין: עטאא ג'אבר, אברהם פאס וז'אורז'יניו (פציעות)
יחסרו בהפועל באר שבע: ניב זריהן (פציעה)

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בכר: "מתרכזים רק בסכנין, מצפים לנצח"

הרכב משוער בני סכנין: מחמוד קנדיל, עלי עותמאן, סגס תאמבי, מארון גנטוס, סארי פלאח, וונדרסון, ניר לקס, חאלד חלאילה, רמזי ספורי, פיראס מוגרבי ויובל אבידור.

הרכב משוער הפועל באר שבע: גיא חיימוב, בן ביטון, שיר צדק, מיגל ויטור, בן תורג'מן (מיהאי קורהוט), ג'ון אוגו, מהראן ראדי, מאור בוזגלו, מאור מליקסון, טוני וואקמה ואליניב ברדה.

מכבי פתח תקווה – מכבי חיפה (18:00)

אצטדיון: המושבה
שופט: גיא ברגר
יחסרו במכבי פ"ת: דור אלו וגיא מלמד (פציעות)
יחסרו במכבי חיפה: ניקיטה רוקאביצה ואניס אלושי (פציעות)

הרכב משוער מכבי חיפה: עומרי גלזר, גארי קגלמאכר, הולמר איולפסון, דקל קינן, סאן מנחם, קמיל ואצק, נטע לביא, רועי קהת, איתן וולבלום, אלירן עטר ועומר דמארי.

הרכב משוער מכבי פתח תקווה: דני עמוס, נאור פסר, אליסון דוס סנטוס, קרלוס קוויאר, אורי מגבו, רומריו פירס, איטור מונרוי, גידי קאניוק, מנור סולמון, דובב גבאי ולידור כהן.

הפועל אשקלון - בני יהודה (17:15)

אצטדיון: סלה
שופט: איתן שמואלביץ’ 
יחסרו באשקלון: מתן חוזז (פציעה)
יחסרו בבני יהודה: אמיליוס זובאס ואיציק עזוז (פציעות) מאור קנדיל (צהובים)

הרכב משוער הפועל אשקלון: דלה איינוגבה, שניר משען, אבי מלכה (טל מכלוף), ברניסלב יובאנוביץ’, אמיר בן שמעון, רודי חדד, מירקו אורמוש, מושיקו לוגסי, דויד מנגה, רז מאיר ויוסיפ איבנצ’יץ’.

הרכב משוער בני יהודה: ניקיטה חייקין, שי קונסטנטין, ברניסלב יובאנוביץ’, טל כחילה, טיג׳אן ז׳ייטה, שון גולדברג, רועי גורדנה, פדרו גלבאן, יונתן כהן, אלון תורג’מן ונריוס ולאסקיס.

ניסן יחזקאל (נעם מורנו)

הפועל חיפה – מ.ס אשדוד (18:00)

אצטדיון: סמי עופר
שופט: יגאל פריד
יחסרו בהפועל חיפה: ברונו פיניירו (פציעה)
יחסרו במ.ס אשדוד: אין

הרכב משוער הפועל חיפה: פיט פלטהאוזן, דור מלול, ניסו קפילוטו, אושרי רואש, שמואל שיימן, דור פרץ, לירן סרדל, מקסים פלקושצ'נקו, חנן ממן, עדן בן בסט ומהראן לאלה.

הרכב משוער מ.ס אשדוד: יואב ג’ראפי, טום בן זקן, מיקי סירושטיין, חאתם עבד אלחמיד, קרלו ברוצ’יץ’, תום מונד, גדי קינדה (חן עזריאל), דן ביטון, דולי מנגה, אור אינברום ולוסיו.

עירוני קריית שמונה – הפועל רעננה (20:15)

אצטדיון: קריית שמונה
שופט: אוהד אסולין
יחסרו בהפועל קריית שמונה: אין
יחסרו בהפועל רעננה: אין

הרכב משוער עירוני קריית שמונה: איתמר ניצן, ניזהר אבו קטיפאן, בר הלל, דין מימוני, יוגב הזוהרוי, אמיר נאסר, דידייה ברוסו, שלומי אזולאי (קשר), עומר לקאו, אנאס מחאמיד ושובל גוזלן.

הרכב משוער הפועל רעננה: אריק ינקו, עדי נמני, בן והבה, עידו לוי, עמנואל אמבולה, אלי בבייב, בן בנימין, רועי שוקרני (יובל שבתאי), דור חוגי, מוחמד שכר ושמעון אבוחצירה.

השתתפו בהכנת הידיעה: גידי ליפקין, גיא בן זיו, יגאל ברמן, דורון בן דור, עמית וסר, עמית קרקו, רותם רוזנסקי ושלום אלבז.