בהפועל רעננה קיימת דריכות שיא לפני המפגש הערב (שבת) ב-20:15 מול עירוני קריית שמונה שיהווה למעשה משחק על עונה בשביל הקבוצה. השחקנים באדום יודעים שהפסד יגרור אותם לסרטי המלחמה בתחתית, בעוד ניצחון יבטיח להם כמעט בוודאות עונה נוספת בליגת העל.

"רוצים לסיים את הסיוט הזה כדי שהסיוט לא יגדל" אמרו בקבוצה שתפגוש את החבורה המשוחררת של תומר קשטן. במוקד המפגש יעמוד כמובן מאמן הקבוצה חיים סילבס, שלמעשה כבר סגור במועדון של איזי שרצקי לקראת העונה הבאה. סילבס ניסה במשך כל השבוע לנטרל את רעשי הרקע כדי להתרכז במשימה שיש לקבוצתו ורק לאחר שיבטיח את ההישארות של הקבוצה בליגת העל, הוא מתכוון להתחיל ולעסוק בהכנות של הקבוצה מהצפון לקראת העונה הבאה.

חיים סילבס (אחמד מוררה)

עוד באתר:

"אתם צרכים להביא את הקשיחות ואת התלכיד שאפיין אותנו רוב העונה, קריית שמונה קבוצה צעירה ומוכשרת, לכן צריך להיות גם פיזיים ואם צריך, להביא את התוצאה בכוח", אמר מאמן רעננה לשחקניו באסיפה שקיים לקראת המשחק. בקבוצה קיימת אכזבה מסוימת מהיכולת של יובל שבתאי במשחקים האחרונים ולכן רועי שוקרני עשוי לפתוח ב-11 במקומו. מחר בבוקר הקבוצה תצא הקבוצה לצפון, כדי להתכונן כראוי למשחק החשוב והקריטי של המועדון.

הרכב הפועל רעננה: אריק ינקו, עדי נמני, בן והבה, עידו לוי, עמנואל אמבולה, אלי בבייב, בן בנימין, רועי שוקרני, דור חוגי, מוחמד שכר ושמעון אבוחצירה.

ק”ש צפויה להודיע על מינוי סילבס בתום המשחק, מהפכת הצעירים תימשך

במועדון הצפוני מקווים כי שחקניו של תומר קשטן יפגינו נחישות ומחויבות גבוהה יותר ביחס לארבעת המחזורים האחרונים, בהם הפגינו יכולת חלשה ומשחק אפטי. בעקבות אותה יכולת, החליט המאמן לבקש מהבעלים להטיל קנס על השחקנים, אך לאחר שנתקל בסירוב, פנה לכלים העומדים לרשותו והוא צפוי להמשיך במהפכה במסגרתה הוקפצו שחקנים מקבוצת הנוער לסגל, כשכבר במחזור האחרון חמישה מתוכם פתחו בהרכב. מי שיזכה לרשום הופעת בכורה בסגל הקבוצה הבוגרת הפעם, הוא אחד הכישרונות המבטיחים בנוער של הקרייה – רותם חטואל, שהצטרף לקבוצה בגיל נערים ממכבי חיפה.

תומר קשטן (שחר גרוס)

בכל הקשור להכנות לעונה הבאה, מחר בתום המשחק, צפויה לצאת הודעה רשמית על מינויו של סילבס למאמן הקבוצה ומיד לאחר מכן יועברו לידיו חומרים על מספר בלמים זרים שמועמדים לחזק את העורף הצפוני בעונה הבאה. במקביל נמשכים המגעים עם חלוץ מכבי הרצליה ג'ורדן פושה, אך בק”ש חוששים כי לאור העניין הרב שמגלות קבוצות ליגת העל בחלוץ, המעבר לא יתאפשר.

כמו כן, נראה כי כרגע שרצקי מעדיף שלא לחדש את חוזהו של עודד אלקיים וזאת לאור יכולת טובה של שני המגנים הצעירים אמיר נאסר וניזאר אבו קטיפאן הצעירים ולמרות שסילבס מצידו מעדיף לגבות את עמדה זו בשחקן נוסף, מנוסה יותר. בנוסף, בקבוצה קיימת מחלוקת בנוגע להחזרתו של וובה בראון בעונה הבאה, בשל הצורה בה התעקש לעזוב לבאר שבע באמצע העונה הקודמת ולכן נשקלת האופציה לצרף קשר זר.  

הרכב עירוני ק”ש: מהדי זועבי, ניזאר אבו קטיפאן, בר הלל, דין מימוני, יוגב הזוהרוי, אמיר נאסר, דידייה ברוסו, שלומי אזולאי (קשר), עומר לקאו, אנס מחמיד ושובל גוזלן.