הפועל רעננה אמורה לצרף בעונה הבאה מאמן כושר בעל תעודת פרו, זאת בנוסף למאמן הכושר הנוכחי אפי מנשקו וזאת משום שלצוות המאמנים החדש בעונה הבאה דודו אברהם ועוזרו דני בונדר אין תעודת פרו. כדי להתגבר על המכשול הזה, בקבוצה מהשרון בודקים בימים אלה את האפשרויות של מאמני כושר בעלי תעודת פרו.

מבחינה מקצועית, החלוץ מוחמד כליבאת קיים לראשונה אימון מלא מאז הפציעה שלו כאשר נחת על כתף שמאל ואיבד לכמה שניות את ההכרה. כליבאת לא יהיה בהרכב בשבת מול עירוני קרית שמונה, אך אמור להיכלל בסגל. המגן השמאלי עמנואל אמבולה צפוי לחזור להרכב הפותח.

עמנואל אמבולה. ישוב להרכב (נעם מורנו)

עוד באתר:

כל העיניים יהיו נשואות במשחק לעבר מאמן רעננה חיים סילבס שיאמן בעונה הבאה את קריית שמונה. סילבס סתם מבחינתו בצד את ההתעסקות בקריית שמונה ורוצה להיות מרוכז רק בהפועל רעננה ובהבטחת ההשארות שלה בליגה. 

סילבס אמר בהקשר לכך: “כולנו מתעניינים בהפועל רעננה ובסיום המשימה, זה לא משנה אם אנחנו משחקים מול קריית שמונה או קבוצה אחרת. אני מתעסק רק בקבוצה אותה אני מאמן.  זהו משחק מאד חשוב, אנחנו  דרוכים ומוכנים ללכת ולנצח ולסיים את המשימה”.

בנושא אחר, המועדון הודיע כי: “בית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל זיכה את השחקן אלעד גבאי מאשמת התנהגות בלתי הולמת כלפי שופטי ליגה ג' לאחר שהתייחסו ודיברו בצורה שאינה הולמת לכאורה כלפי איש המשק של מועדון הפועל רעננה. הדיין האמין לגרסה של גבאי שטען שהוא רק בא לעזרתו של מנהל המשק, לאחר ששמע כיצד שופטי הכדורגל דיברו אליו בחוסר כבוד”.