המשחק Destiny 2 ייצא בתשעה בספטמבר, ולראשונה יהיה זמין גם למחשב. המשחק יהיה זמין להורדה רק מהחנות של בליזארד Battle.Net, וישוחרר זמן מה אחרי שיצא לקונסולות. Destiny, שיצא רק לקונסולות המשחק לפני שלוש שנים מבית הפיתוח Bungie, אותו סטודיו שהביא לעולמנו את סדרת היריות המופתית HALO, הוא משחק online FPS שנותן חוויה מדהימה של משחקיות ויריות.

במשחק המקורי אתם משחקים כשומרים, Guardians, שמגנים על העיר האנושית האחרונה על כדור הארץ מפני חייזרים התוקפים אותה, במטרה להחיות יצור שמימי וחזק בשם הנוסע, Traveler. המשחק קיבל ביקורות מעורבות עד חיוביות מאוד, בעיקר על המשחקיות שלו, זכה בשנת היציאה שלו בפרס British Academy Games Award for Best Game, ואף מכר עותקים במעל ל-500 מליון דולר ברחבי העולם, מה שהפך אותו למשחק עם ההשקה המוצלחת ביותר של כותר חדש.

כמובן שאחרי כל זה, הקהל הרחב מאוד מתרגש לקראת יציאת המשחק החדש, כאשר הכניסה לעולם המחשב אמורה להרחיב את הקהל היעד של המשחק. הטריילר שיצא ב-18.5 צבר מעל ל-2 מיליון צפיות תוך פחות מיממה, כאשר מעל ל-400 אלף אנשים צפו בשידור הישיר של ההשקה באתר twitch.tv. אז אם אתם אוהבים משחקי יריות ואתם רוצים לחסל חייזרים ולהציל את האנושות, תתחילו לחסוך, כי הנה בא משחק שייתן לכם כל מה שאתם צריכים.